пʼятниця, 24 квітня 2026 р.

НА ЧОРНОБИЛЬ ЖУРАВЛІ ЛЕТІЛИ

 

26 квітня 2026 року виповнюється 40 років від дня Чорнобильської катастрофи – найбільшої техногенної аварії в історії людства, яка стала глобальним символом ядерної небезпеки та нагадуванням про ціну людської безвідповідальності.

У ніч на 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції під час технічного експерименту сталися два вибухи. В атмосферу потрапила хмара радіоактивного пилу, яка поширилася далеко за межі України, охопивши значні території Європи.

          Ми висловлюємо глибоку вдячність усім ліквідаторам за їхній подвиг і самовідданість, завдяки яким було врятовано мільйони життів.

           Пам’ятаємо тих, хто загинув.

Сьогодні працівники клубу разом з бібліотекарем провели захід "На Чорнобиль журавлі летіли" і переглянули фільм "Лазуровий пил".



Немає коментарів:

Дописати коментар