26
квітня 2026 року виповнюється 40 років від дня Чорнобильської катастрофи – найбільшої
техногенної аварії в історії людства, яка стала глобальним символом ядерної
небезпеки та нагадуванням про ціну людської безвідповідальності.
У
ніч на 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної
електростанції під час технічного експерименту сталися два вибухи. В атмосферу
потрапила хмара радіоактивного пилу, яка поширилася далеко за межі України,
охопивши значні території Європи.
Ми
висловлюємо глибоку вдячність усім ліквідаторам за їхній подвиг і
самовідданість, завдяки яким було врятовано мільйони життів.
Пам’ятаємо тих, хто загинув.
Сьогодні
працівники клубу разом з бібліотекарем провели захід "На Чорнобиль журавлі
летіли" і переглянули фільм "Лазуровий пил".



Немає коментарів:
Дописати коментар