У
Кімличанській сільській бібліотеці-філії організовано книжкову виставку
"Природа, яку треба почути".
Земля
– колиска людства. Вона носить на собі океани, хмари та все живе, розкривається
джерелами, пускає в небеса птахів, вбирає в себе всі сніги й дощі, дає всьому
життя. Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи,
спілкуватися з нею. Природа – єдина книга, що укладає глибокий зміст на усіх
своїх сторінках.

Немає коментарів:
Дописати коментар