22
січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було проголошено Акт Злуки -
об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної
Республіки в єдину державу. Ця подія стала символом багатовікового прагнення
українців до єдності та незалежності.
До
цієї дати у Кімличанській сільській бібліотеці-філії була проведена
інформаційна година та розгорнута виставка-історія "Соборна – значить
єдина".



Немає коментарів:
Дописати коментар